Elegancki garnitur na połowinki

Podczas zabawy półmetkowej nie tylko kobiety chcą wyglądać zjawiskowo, ale także panowie, którzy mogą zwrócić na siebie uwagę, zakładając modny garnitur. Oczywiście, powinien on być wykonany z najlepszej jakości tkanin jak wełna, kaszmir, jedwab, dlatego stawiamy na znane marki oraz musi być dobrze skrojony, tak aby podkreślał nienaganną sylwetkę mężczyzny, a w razie potrzeby tuszował wszelkie mankamenty urody.

Z pewnością, w tym sezonie będą modne kreacje nietuzinkowe, które będą się wyróżniać za pomocą np. oryginalnych kieszeni z przodu. Mile widziane są również marynarki taliowane oraz spodnie lekko rozszerzane na dole. Poza tym, raczej odchodzimy od klasycznej czerni, w miejscu której warto wybrać grafit, popiel, brąz. Oprócz tego wskazane są połyskujące materiały, które doskonale będą oddawać charakter zabawy połowinkowej. Ponadto, w dalszym ciągu obok kreacji jednokolorowych aktualne są garnitury w paski czy prążki, które są niesamowicie eleganckie. Trzeba wyraźnie zaznaczyć to, że garnitur półmetkowy nie tylko musi być ładny, ale przede wszystkim wygodny, by nie krępował ruchów podczas poruszania się, a zwłaszcza w trakcie szalonych tańców. Poza tym, wskazane jest, aby był praktyczny, czyli odrzucamy jasne barwy, na których widać od razu zabrudzenia, a co najważniejsze nie pasują one do wieczorowych stylizacji.

Jednak sam garnitur to nie wszytko, gdyż doskonałym jego uzupełnieniem jest właściwie dobrana koszula z długim bądź krótkim rękawem. Oprócz tradycyjnej bieli, mile widziane są odcienie delikatnego różu, błękitu, beżu, zieleni. Dozwolone są także prążki bądź paski. Nie zapominamy także o krawacie, który powinien współgrać kolorystycznie z barwą sukni partnerki, chociaż w ostatnim młodzi panowie, którzy chcą zwrócić na siebie uwagę, w miejscu krawatu wybierają klasyczną muchę w intensywnym kolorze. Nie można zapomnieć o butach, które powinny być bardzo szykowne, obowiązkowo muszą się świecić i co najważniejsze do ciemnego garnituru zakładamy ciemne skarpetki, gdyż białe w zestawie z czarnymi spodniami wyglądają koszmarnie.

Oczywiście, najważniejsze jest to, by fason garnituru był dobrze dobrany do sylwetki, ponieważ nie może on być za ciasny lub za luźny, bowiem dany młodzieniec nie tylko nie będzie się dobrze nim czuł, ale z pewnością stanie się obiektem niemiłych uwag ze strony przedstawicielek płci pięknej.